Andorra Magyarország Összefoglaló – Index - Sport - Andorra – Magyarország Percről Percre - Percről Percre

September 3, 2022

Kapcsolódó Bejegyzések

1. Vezéráldozat és háromgólos magyar győzelem az andorrai vb-selejtezőn | M4 Sport
  2. Andorra - Magyarország Összefoglaló: Labdarúgás gólok & Összefoglalók

Vezéráldozat és háromgólos magyar győzelem az andorrai vb-selejtezőn | M4 Sport

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. szeptember 8-án is volt Magyarország - Andorra mérkőzés! VB selejtező mérkőzés, Európa, B csoport - 2016. november 13. 18:00 Helyszín: Groupama Arena ( Budapest), 20. 500 néző Góllövők: Mérkőzés összefoglaló: Csapatfelállítás A mérkőzés statisztikái Kapuralövések száma: 5 1 Szabálytalanságok száma: 11 14 Tippek Magyarország győzelem: 72 tipp (96%) Döntetlen: 0 tipp (0%) Andorra győzelem: 3 tipp (4%) Korábbi Magyarország - Andorra mérkőzések: Döntetlen (Még nem volt. ) Andorra győzelem (Még nem volt. ) Fórum 3 hsz Kvándo 2021. jún. 16. 13:18 Magyarország utolsó 10 meccse Forma: Győzelem Vereség Döntetlen Vereség Döntetlen Döntetlen Győzelem Vereség Döntetlen Döntetlen Andorra utolsó 10 meccse Forma: Vereség Vereség Vereség Vereség Döntetlen Vereség Vereség Vereség Vereség Vereség Ajánlott videós összefoglalók VB selejtező: Európa, B csoport további mérkőzései: Mérkőzés előtti esélylatolgatás Inkább Magyarország győzelem Inkább Andorra győzelem A két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzést.

Az elmúlt fél évben Magyarország egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Andorra egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján Magyarország sikeresebb volt a közelmúltban. Ha az elmúlt egy évben, a VB selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Magyarország 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Andorra pedig idegenben egyszer kapott ki. Az elmúlt egy évben Magyarország olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Svájc vagy a Belgium. Az Andorra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Izrael, a Wales. Magyarország csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni. Magyarország 1449., Andorra 3996. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Magyarország jobb csapatnak tűnik. A Focikatalógus Magyarország válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.

Sikerült bosszút állni a korábbi vereségért, és most már csak amiatt kell aggódni, hogy Kalmár Zsolt mai vizsgálatai pozitívan záruljanak. Nyilatkozatok Kalmár Zsolt a mérkőzést követően üzent a szurkolóknak. Elmondta, jólesett neki, hogy ennyien aggódnak érte, és reméli, hogy a ma elvégzett vizsgálatok után jó hírekkel tud majd szolgálni. Sajnos az is a pakliban van, hogy ki kell hagynia a nyári Európa Bajnokságot… Marco Rossi is Kalmárért aggódik leginkább, az eredményt másodlagosnak tartja, illetve számára már a meccs előtt is csak annyi volt a lényeg, hogy sikerüljön begyűjteni a három pontot. Nego Loic is büszkén nyilatkozott a gólját követően, ez volt a második találata a címeres mezben. Az első gólja egy fontosabb mérkőzésen született, de a válogatott színeiben betalálni mindig különleges érzés. A francia születésű szélső elmondta, hogy felkészültek az andorraiak kemény játékosára, és a kulcs az volt a győzelemhez, hogy a sok sunyi fault mellett sem veszítették el a fejüket. Véget ért tehát a válogatott szünet, Magyarország a kötelező mellett egy bravúrpontot is hozott Lengyelország ellen – ami könnyedén három is lehetett volna -, és jelenleg a csoportja második helyén áll.

Andorra - Magyarország Összefoglaló: Labdarúgás gólok & Összefoglalók