Bl Döntő 2021 Közvetítés

September 6, 2022

Jaksics kiáll, Vogel védi Mandics lövését. Az első ráúszásnál a Recco hozza el a labdát. Az előjelek sajnos elég kedvezőtlenek. A Fradi egyik játékosát, Sedlmayer Tamást a Brescia elleni elődöntő után, videófelvétel alapján eltiltották. "Szédült" víz felett ütött és sajnos a kamera "telibe találta" az esetet. A szabályok szerint ha meccs közben a játékvezetők nem észlelik az ilyen szabálytalanságot, utólag, a videó megtekintése után alkalmazhatnak szankciót. És a gond nemcsak az, hogy Sedlmayernek a lelátón kell helyet foglalnia az esti döntő előtt, hanem ráadásul a helyére sem lehet senkit beállítani, az ő neve kell, hogy szerepeljen a nevezési listán, így tölti le büntetését. (A torna szabályai szerint minden csapat 15 játékost hozhatott Belgrédba, meccsenként viszont csak 13-an szerepelhetnek. ) Vagyis: a Fradi 13 helyett csak 12 játékossal száll vízbe (ebből, ugye ketten kapusok). Az ilyen hendikep normál esetben is nagyon súlyos kihatással bír egy csapat játékára, ráadásul az FTC egy zsúfolt szezon végén, harmadik egymást követő napon meccsel igen erős ellenféllel, komoly tétért.

BL-döntő: Pro Recco-FTC - élő közvetítés

Constantin-Bicari bekkel tanárian, mi jöhetünk. 2:45 a harmadik negyedből. Varga lövését blokkolják az olaszok. Vigvári áll ki, de sikerül levédekezni, és Vogelnél a labda. Aicardi a kiállított, Vigvári lövése blokkról megy a kapufára. Varga Zsolt időt kér. Mezei a kiállított, ezzel ő is kipontozódik, de az olasz lövés kimarad. N. Presciutti a kiállított, kiperdül Mezei kezéből a labda, de szabaddobással jöhetünk, viszont fújnak egy kontrát, jöhetnek az olaszok. Di Fulvio lövését épp hogy hárítja Vogel. Egy elkapkodott lövést Bijac könnyedén hárít. 7:5 - Mandics rosszkézen kiemelkedik gatyáig, és hatalmas gólt lő. Elhal a Fradi támadása. 6:5 - Funtuliszt beviszik centerbe, és ki is állítják, ezzel kipontozódik. Echenique lövése Constantin-Bicariról pattan be. Harmadszorra is a Recco vezetheti a negyed első támadását. Vége a második negyednek. Figioli lövését hárítja Vogel. Lövés nélkül ér véget a magyar támadás. Varga Dénest kiállítják, de a betett labdát Vogel szerzi meg, támadhatunk.

UEFA Bajnokok Ligája döntő: Manchester City FC - Chelsea FC | MédiaKlikk