Kézi Vb 2021 | Férfi Kézi-Vb 2021 Hírek

September 3, 2022

Lélektanilag fontos győzelmet aratott a magyar kézilabda-válogatott. A rendőrség nyomozást indított. Abban bíznak, hogy hamarosan negatív tesztet is produkál. Nem csillapodnak a kedélyek azt követően, hogy a horvát válogatott leszerepelt a világbajnokságon. Egészen bámulatos számot hozott a finálé. A svéd volt a torna meglepetéscsapata, de Dánia viheti haza az aranyérmeket. Rettentő szoros végjáték után jutott fináléba Dánia. Svédország húsz év után lesz újra a fináléban. Nagy László koncepcióval vállalta el az alelnöki pozíciót, amihez a megfelelő embereket kérte fel. Az eredmény egy olyan válogatott, amely évtizedek óta nem járt ilyen magasságokban és még szebb jövő elé néz. Hosszabbításos krimibe torkollott a Franciaország-Magyarország negyeddöntő a világbajnokságon. A férfiaknál ez minden idők harmadik legjobb vb-szereplése. Egészen szenzációsra sikerült az első félidő első szakasza. A magyar csapat rendkívüli elszántsággal vetette magát küzdelembe és Mikler Roland Hosszabbításra kényszerítettük a hatszoros világbajnokot, de legyőzni nem sikerült.

| 24.hu

Home HÍREK MAGYARORSZÁG kézi vb 2021 kézi vb 2021 kézilabda MAGYARORSZÁG márton gréta női kézi vb női kézi vb 2021 női kézilabda Sport Márton Gréta Kongóról: Voltak dolgok, amikkel megleptek minket December 11, 2021 by December 11, 2021 0 116 A magyar válogatott 30-22-re legyőzte Kongót a női kézilabda-világbajnokság középdöntőjének pénteki játéknapján. Kapcsolódó Két vereség után újra meccset nyert a vébén a női kéziválogatott Hozta... férfi kézi vb férfi kézilabda-vb férfi kézilabda-világbajnokság kézi vb 2021 kézilabda kézilabda világbajnokság kézilabda világbajnokság 2021 MAGYARORSZÁG Sport Döntőbe jutott a kézilabda-vb címvédője January 29, 2021 by January 29, 2021 0 47 Idegőrlő összecsapás végén Dánia 35-33-ra vert Spanyolországot a kézilabda-vb elődöntőjében.

Ancsin újabb próbálkozása marad ki, aztán Topicot küldi le két percre, Gomez pedig bevágta a hetest. 30 lövésből mindössze hármat védtek a magyar kapusok. 26-16 Máthét kell vigasztalni, miután kiállították két percre és dühöngve ült le a kispad mögé. Szerencsére a tökéletesre játszott figura után nem nőtt tíz gólra a két csapat közti különbség, Figueras dobott ugyanis a keresztlécre. Bodónak újabb dobása maradt ki (hatból semmi…), üres kapus góllal alakul ki a közte tíz. 25-16 Bodónak nem nagyon megy, tüzel, tüzel, de Vargas elég jó napot fogott ki a kapuban. Közben a jobb szélről Gomez bedobja a spanyolok nyolcgólos előnyét jelentő találatot – ami után Bodónak újabb lökete maradt ki. A spanyolok nem nagyon hibáztak, Maqueda átlövése akadt be. Egyre jobban nyílik az olló. 23-16 Több mint öt perc után kaptunk először gólt a második félidőben, viszont gyors egymás után kettőt is: Dujshebaev majd Guardiola eredményes, közte Bodó rontott egy dobást. Mikor elhittük, hogy feljövünk, hirtelen megint hét lett közt.

• Kézi vb 2021 online

Kapcsolódó Hattal is... férfi kézi vb férfi kézi vb 2021 kézi vb 2021 kézilabda kézilabda világabjnokság kézilabda világabjnokság 2021 magyar kézilabda válogatott magyar válogatott MAGYARORSZÁG Sport Hattal is vezettünk, végül mégsem sikerült elődöntőbe jutni a kézivébén January 27, 2021 by January 27, 2021 0 28 Egészen szenzációsra sikerült az első félidő első szakasza. A magyar csapat rendkívüli elszántsággal vetette magát küzdelembe és Mikler Roland bravúrjaira építve folyamatosan növelte az előnyét.... férfi kézi vb férfi kézi vb 2021 kézi vb 2021 kézilabda kézilabda világabjnokság kézilabda világabjnokság 2021 magyar kézilabda válogatott magyar válogatott MAGYARORSZÁG Sport Kézilabda-vb negyeddöntő: Magyarország-Franciaország (élő) January 27, 2021 by January 27, 2021 0 42 A magyar válogatott eddig egy bravúrt hozott már a németek legyőzésével, a negyeddöntőben viszont a tornán még pontot sem veszítő franciákkal találkozik. Világbajnoki negyeddöntő Magyarország-Franciaország... dán kézilabda válogatott egyiptomi kézilabda válogatott kézi vb 2021 kézilabda kézilabda világbajnokság kézilabda világbajnokság 2021 MAGYARORSZÁG Sport Hetesekkel jutott elődöntőbe a kézivébé címvédője January 27, 2021 by January 27, 2021 0 18 Rendkívül feszült hangulatú mérkőzésen Egyiptom és Dánia kétszeri hosszabbítás után sem bírt egymással, ezért hetesek döntöttek a világbajnokság első negyeddöntőjében.

Egyiptom megtáltosodott a második félidőben és kevés híja volt, hogy ne zokogással érjen véget az első negyeddöntő. Mentálisan és fizikálisan is. Elég lett volna a döntetlen, de hétgólos előnyből is sikerült kikapnia Argentínának. Gyermeteg technikai hibák vezettek a spanyolok elleni sima vereséghez. Nagyon sima vereséggel zárta az egyiptomi férfi kézilabda-világbajnokság középdöntőjét a több kulcsjátékosát is pihentető magyar válogatott, amely így Nagyon sima vereséggel zárta az egyiptomi férfi kézilabda-világbajnokság középdöntőjét a több kulcsjátékosát is pihentető magyar válogatott, amely így a második helyen lépett tovább a legjobb nyolc közé. Spanyolország 36-28-ra nyert, a negyeddöntőben Franciaország lesz mieink ellenfele. Nem könnyű megmondani, melyikük lenne nehezebb. A zöld-fokiak keserűek, amiért mindössze egy mérkőzés után fel kellett adniuk a világbajnokságot. Kis túlzással beestek a tornára, két bravúrjuk már van. A magyar válogatott beállója lett a meccs legjobbja, védekezésben és támadásban is nagyot melózott, ez feltűnt a társainak is.