Chelsea Tottenham Penalty

September 3, 2022

41. PERC: Kane lövésébe Fred vetődött bele, a jó blokk után a Spurs jöhet szöglettel. Reguilón beragadt, így nem volt les. 38. PERC: GÓÓÓL, ISMÉT VEZET AZ MU! Matics egészen kiváló labdát adott Sanchónak, az angol szélső centerezése után Ronaldo lőtt közelről a kapuba (2–1). 35. PERC: GÓÓÓL! Kane jól helyezett és erős lövése a jobb sarokban landolt, De Gea hiába érezte az irány, nem volt esélye a hárításra (1–1). PERC: Fred kapott sárga lapos figyelmeztetést. 34. PERC: TIZENEGYES! Kulusevski megverte egy az egyben Sanchót, a beadásába Telles belekapott kézzel, és ezt már befújta Moss. 30. PERC: Dier tette odébb Ronaldót, az angol bekket sárga lappal "jutalmazta" Moss. 26. PERC: Szong szöglete után Dier fejesét blokkolta a gólvonalon álló Dalot, majd Höjbjerg durrantott a lelátóra. 23. PERC: Telles balról érkező beadásánál Ronaldo megelőzte Daviest, de a fejese elsuhant a kapu mellett. 18. PERC: Betalál a Spurs, de les! Szon átadásánál Davies előrébb volt, így hiába belsőzött a rövid sarokba.

Chelsea v Tottenham Hotspur Kezdőcsapatok, 2020. 02. 22., Premier League | Goal.com

— Chelsea FC (@ChelseaFC) February 4, 2021 Lloris (C), Aurier, Alderweireld, Dier, Davies, Hojbjerg, Sissoko, Ndombele, Bergwijn, Son, Vinicius. @WilliamHill #COYS — Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) February 4, 2021 A találkozót a Digi Sport1 élőben közvetíti. Köszöntjük kedves olvasóinkat a Tottenham–Chelsea angol bajnoki mérkőzés online tudósításában. Hamarosan kezdünk, tartsanak velünk!

Chelsea v Tottenham Hotspur Kezdőcsapatok, , Premier League | Goal.com

1. Porzsák nélküli porszívó 2000w
  2. Modern világos konyha
  3. Hírek óráról órára orara river
  4. Két magyar is elődöntőbe jutott a budapesti birkózó Eb nyitónapján - Eurosport
  11. 6300 függetlenítő kodak easyshare

Chelsea v Tottenham Hotspur Kezdőcsapatok, 2017. 12. 06., FA Women's League Cup | Goal.com

66. PERC: Sancho kiugratása után Ronaldo lőtt éles szögből, de nem tudta meglepni Llorist, aki vetődve a társhoz ütötte a labdát. 61. PERC: Az MU térfelén szerzett labdát a Spurs, okos összjáték végén Kulusevski passza után Szon lőtt 10 méterről nem sokkal a bal alsó mellé. 55. PERC: Gyors és pontos passzokkal remek hazai kontra, Sancho beadásánál Reguilón sprintelt nagyot, így menteni tudott a teljesen üresen álldogáló Rashford elől. 52. PERC: Jól kezdte a második játékrészt a Spurs, igaz most Reguilón beadása a háló tetején landolt. 51. PERC: Rashford maradt lent a bokáját fájlalva, de folytatni tudja a mérkőzést. 46. PERC: ELKEZDŐDÖTT A MÁSODIK FÉLIDŐ! HALF-TIME Man Utd 2-1 Spurs Harry Kane's penalty brought Spurs back into the game but Man Utd finish the half ahead thanks to two goals from Cristiano Ronaldo #MUNTOT — Premier League (@premierleague) March 12, 2022 ELSŐ FÉLIDŐ 45+3. PERC: VÉGET ÉRT AZ ELSŐ FÉLIDŐ! 45+1. PERC: Sancho lövését Lloris megfogta. Két perc a ráadás. Cristiano Ronaldo immár 806 gólnál jár profi pályafutása során, ezzel megelőzte az örökranglistát eddig vezető Josef Bicant (805).

Influenza Dunaújváros területén

Sportos hibrid kompakt lesz az új Honda Civic | Az online férfimagazin

A Manchester United a három gólt szerző Cristiano Ronaldo vezérletével 3–2-re legyőzte a Tottenhamet az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 29. fordulójának szombati játéknapján. A történelmet író Cristiano Ronaldo lett a mérkőzés hőse (Fotó: Manchester United/Twitter) ANGOL PREMIER LEAGUE 29. FORDULÓ MANCHESTER UNITED–TOTTENHAM 3–2 (2–1) Manchester, Old Trafford, 73 458 néző. Vezette: Jonathan Moss MAN. UNITED: De Gea – Dalot, Varane, Maguire, Alex Telles – Fred, Matics (Cavani, 80. ) – Rashford (Elanga, 68. ), Pogba, Sancho – C. Ronaldo (Lindelöf, 83. ). Menedzser: Ralf Rangnick TOTTENHAM: Lloris – C. Romero, E. Dier, B. Davies (Bergwijn, 87. ) – Doherty, Bentancur (Winks, 88. ), Höjbjerg, Reguilón – Kulusevski (Lucas Moura, 78. ), Szon Hung Min – Kane. Menedzser: Antonio Conte Gólszerző: C. Ronaldo (12., 38., 81. ), ill. Kane (35. – 11-esből), Maguire (72. – öngól) ÖSSZEFOGLALÓ A BL-indulásért zajló küzdelem szempontjából fontos összecsapásra kerül sor az Old Traffordon.